AKYURT İLÇE TEMSİLCİSİ MUSTAFA SANDIKLI

Türkiye Gençlik Vakfı Akyurt ilçe Temsilcisi olarak Akyurt Ak Parti Eski Gençlik Kolları Başkanlığı ve Ak Parti İlçe Başkan yardımcılığı yapan Mustafa SANDIKLI atandı.

25 Ocak 2018 Perşembe 18:58 < MEDYA
Türkiye Gençlik Vakfı Akyurt ilçe Temsilcisi olarak Akyurt Ak Parti Eski Gençlik Kolları Başkanlığı ve Ak Parti İlçe Başkan yardımcılığı yapan Mustafa SANDIKLI atandı.

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Ankara İl Temsilcisi Abdulkadir Kocatepe tarafından görevlendirmesi yapılan, TÜGVA Akyurt ilçe temsilcisi Mustafa SANDIKLI konuyla ilgili yaptığı açıklamada: "Türkiye Gençlik Vakfı olarak amacımız yeni Türkiye'nin inşasında vatanına milletine saygılı, milli, manevi, ve evrensel değerlere sahip üstün vasıflı bir gençlik yetiştirmektir. Gençliğin öncülüğünde, rehberliğinde; gençlerin eğitim ve öğretimine katkı sağlayacak, gelecekte sosyal yaşamda üstlenecekleri roller konusunda onları bilinçlendirecek , kişisel gelişimlerine yardımcı olacak projeleri hayata geçirmek için yakın zamanda etkin kadromuzla çalışmalara başlayacağız. Gençliğin enerjisini sosyal faydaya dönüştürme adına yaptığımız her çalışma geleceğin teminatı olacaktır" diyerek sözlerini tamamladı.

Türkiye Gençlik Vakfı Akyurt ilçe Temsilcisi olan Mustafa SANDIKLI, Vakfın Akyurt temsilciliğinin en yakın zamanda hizmete açılacağını belirtti.

Kaynak: Akyurt Haber
849 defa okundu.
Etiketlermustafa sandıklı tügva türkiye gençlik sandıklı ankara
YORUM EKLE
    YORUMLAR
ANKARA ⇓
İmsak 06:30
Güneş 07:57
Öğle 13:07
İkindi 15:41
Akşam 18:04
Yatsı 19:26
Süper Lig
1.Lig
DÖVİZ KURLARI
USD 3.7360     EURO 4.6665     IMKB 118604     ALTIN 162,809    
-4°ANKARA
Çubuk'ta Yaşamaktan Memnunmusunuz?