Porsche Kazanan Çiftçi Traktörüne geri döndü

Ankara Alışveriş Festivali'nde kredi kartı ile alışveriş yaparak, 450 bin lira değerinde Porsche otomobil kazanan Çubuklu, çiftçi Ali Yalçın'ın sevinci kısa sürdü. 04 Aralık 2014 Perşembe 20:37


Ankara Alışveriş Festivali'nde kredi kartı ile alışveriş yaparak, 450 bin lira değerinde Porsche otomobil kazanan çiftçi Ali Yalçın'ın sevinci kısa sürdü.

450 bin lira değerinde Porsche otomobil kazanan çiftçi Ali Yalçın'ın sevinci kısa sürdü. Yalçın, vergisinin 50 bin TL olduğunu duyunca arabayı sattı. Festival çekilişinde 450 bin lira değerinde Porsche Cayman kazanan çiftçi Ali Yalçın (61), çok mutlu olduğunu dile getirdi. Çubuk'ta çiftçilik yapan Yalçın, ehliyeti olmadığını ifade etti. Aracın 50 bin TL'yi bulan vergisi olduğunu duyan Yalçın, bir galericiye arabayı sattı. 

PORSCHE SAHİBİ ALİ YALÇIN'IN EHLİYETİ YOK
Çubuk'da besicilik yaparak hayatını kazanan ve ASF çekilişinde Porsche Cayman kazanan talihli Ali Yalçın, ''Hediye kazanmaktan çok mutluyum. araba kazandım ama kullanmayı bilmiyorum, ehliyetim yok. Arabayı oğlum kullanacak'' demişti. Bankalararası Kart Merkezi ve Milli Piyango idaresiyle yapılan anlaşma uyarınca festivalin gerçekleştiği 16 gün boyunca banka kartı ve kredi kartıyla yapılan her 50 TL'lik alışveriş için müşteriler, hediye Otomobiller için bir çekiliş hakkı kazanmıştı.

Otomobil talihlilerinin belirlenmesi için 2 Ekim Perşembe günü ATO Kongre ve Sergi Sarayı'nda bulunan ASF Çalışma Ofisi'nde Ankara 46. Noter Katibi ile Milli Piyango yetkilileri huzurunda çekiliş yapılmıştı.

Otomobillerin sahiplerini bulması için yapılan çekilişte, 13 otomobil talihlisinden 10'u Ankara'da ikamet edenlerden çıkarken, 3 talihli Zonguldak, Denizli ve Balıkesir'den çıktı.
 
Kaynak: Türkiye Net Haber - www.turkiyenethaber.com