Akyurt İlçe Temsilcisi Mustafa SANDIKLI

Türkiye Gençlik Vakfı Akyurt ilçe Temsilcisi olarak Akyurt Ak Parti Eski Gençlik Kolları Başkanlığı ve Ak Parti İlçe Başkan yardımcılığı yapan Mustafa SANDIKLI atandı. 25 Ocak 2018 Perşembe 18:58


Türkiye Gençlik Vakfı Akyurt ilçe Temsilcisi olarak Akyurt Ak Parti Eski Gençlik Kolları Başkanlığı ve Ak Parti İlçe Başkan yardımcılığı yapan Mustafa SANDIKLI atandı.

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Ankara İl Temsilcisi Abdulkadir Kocatepe tarafından görevlendirmesi yapılan, TÜGVA Akyurt ilçe temsilcisi Mustafa SANDIKLI konuyla ilgili yaptığı açıklamada: "Türkiye Gençlik Vakfı olarak amacımız yeni Türkiye'nin inşasında vatanına milletine saygılı, milli, manevi, ve evrensel değerlere sahip üstün vasıflı bir gençlik yetiştirmektir. Gençliğin öncülüğünde, rehberliğinde; gençlerin eğitim ve öğretimine katkı sağlayacak, gelecekte sosyal yaşamda üstlenecekleri roller konusunda onları bilinçlendirecek , kişisel gelişimlerine yardımcı olacak projeleri hayata geçirmek için yakın zamanda etkin kadromuzla çalışmalara başlayacağız. Gençliğin enerjisini sosyal faydaya dönüştürme adına yaptığımız her çalışma geleceğin teminatı olacaktır" diyerek sözlerini tamamladı.

Türkiye Gençlik Vakfı Akyurt ilçe Temsilcisi olan Mustafa SANDIKLI, Vakfın Akyurt temsilciliğinin en yakın zamanda hizmete açılacağını belirtti.

Kaynak: Akyurt Haber