Anasayfa » EKONOMİ
Çubuk'ta Seracılık Kursu Açıldı
Çubuk'ta Örtü Altı Sebze Yetiştiriciliği kursu açıldı.Çubuk Ziraat Odası ve İlçe Halk Eğitim Müdürlüğü tarafından çiftçilere yönelik, "Örtü Altı Sebze Yetiştiriciliği" eğitim programı düzenlendi.
Oto Galericiler Sitesi Çubuk'a İstihdam Katkısı Verecek
Başkent Otomotivcileri Derneği tarafından oluşturulan Oto Galericiler Sitesi (OTONOMİ) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Niyazi Berktaş, Çubuk Belediye Başkanı Tuncay Acehan'ı makamında ziyaret etti.
Çubuk Belediyesinde SDS Sözleşmesi İmzalandı
Çubuk Belediyesi ile Bem-Bir-Sen arasında şubat ayında imzalanan 3. Sosyal Denge Sözleşmesi (SDS) yeniden düzenlenerek Bem- Bir-Sen ve Çubuk Belediyesi arasında tekrar imzalandı.
Çubuk'ta Yerel Üretici Yerel Destek Bekliyor
Çubuk Kaymakamlığı ve Ankara İl Özel İdaresi’nin destekleriyle kurulan Sera Kent'te bulunan üreticiler, çiçek satamadıkları için iflasın eşiğine geldi.
Çubuk Kent Konseyi Üyeleri Şabanözünde
Çubuk Kent Konseyi Başkanı İsmail Tekaüt, İlçemize yapılacak bütün yatırımları koşulsuz şartsız destekliyoruz.
Çubuk Belediyesinden Emlak Vergisi Uyarısı
Çubuk Belediye Başkanı Tuncay Acehan, 2015 yılı emlak ve çevre temizlik vergisinde son ödeme tarihinin 30 Kasım olduğunu belirterek, vatandaşları uyardı.
Çubuk'ta Gökçe Kiralık Çadır Masa Sandalye
Çubuk'ta Gökçe Kiralık Çadır Masa Sandalye,Çay Kazanı,Çadır,Projektör,Tabak,Çatal,KaşıkDüğünlere İtina İle Teslim Edilir,Alınır.
Gümüşün Sanata Dönüştüğü Atölye Atlass Gümüş
Yılların takı tasarım ustası Hüseyin Keser, yeni hizmete açtığı Atlass Gümüş atölyesiyle ilçe ve bölgede sektörde son noktayı koydu.
Çubuk'ta Gürgen Tozundan Biokütle Yakıt İmal Edildi
Çubuk'ta fosil yakıta alternatif olan çam ve gürgen ağacı tozundan biokütle yakıt olarak imal edilen Pelet üretimine başlandı.
Atık Piller Çöp Değildir Geri Dönüşebilir Toplantısı
Çubuk ilçesinde öğretmenlere yönelik Atık Piller Çöp Değildir Geri Dönüşebilir isimli bilgilendirme toplantısı düzenlendi.
ANKARA ⇓
İmsak 06:30
Güneş 07:57
Öğle 13:07
İkindi 15:41
Akşam 18:04
Yatsı 19:26
Süper Lig
1.Lig
DÖVİZ KURLARI
USD 3.7360     EURO 4.6665     IMKB 118604     ALTIN 162,809    
-4°ANKARA
Çubuk'ta Yaşamaktan Memnunmusunuz?