Anasayfa » EKONOMİ
ANGİAD Başkanı Fatma Semiz’i Ziyaret etti
Çubuk Belediye Başkanı Dr. Tuncay Acehan Ankara Genç İşadamları Derneği (ANGİAD) Başkanı Fatma Semiz’e iadeyi ziyaret yaptı.
Uygurlu Girişimciler Yatırım için Çubuk'ta
Uygur’lu Soydaş Girişimciler Yatırım İçin Çubuk’u Tercih edecek.
Fakirin Ocağında Tüpgaza İndirim
Çubuk'ta 81 TL'ye kadar yükselen ve fakirin evinde kullanılan 12 kg büyük mutfak tüpü fiyatının düşmesi vatandaşı memnun etti.
33 bin Zehirli Ayakkabı piyasada
Gümrük ve Ticaret Bakanı Canikli, zararlı kimyasallar içerdiği tespit edilen ayakkabıların piyasada satıldığını doğruladı, ancak marka ismi vermekten kaçındı.
TÜGİAD Ankara Başkanı Çubuk'u Örnek Gösterdi
Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) Ankara Şubesi Başkanı Türker Naslı, Çubuk'ta ki gibi ihtisas organize sanayi bölgeleri kurulmasını önerdi.
Canlı Hayvan Borsası’nın Altyapı Çalışmaları
Çubuk’ta yapılacak ve İç Anadolu’nun en büyük Canlı Hayvan Borsalarından olması planlanan modern hayvan pazarında altyapı çalışmaları başladı.
Tavuğun gübresinden 20 bin eve elektrik!
Era Şirketler Grubu Türkiye’nin ilk tavuk dışkısından elektrik üreten tesisini Ankara Çubuk’da kurdu. Tavuk dışkısından çıkan gazlarla üretim yapan biyogaz tesisinin kapasitesi 3 MW.
Büyükşehir'den Tabela Vergisi Uyarısı!
Cadde, bulvar üzerindeki her türlü ilan ve reklamların vergileri ile asma tahsis ve bakım ücretlerine ait ikinci taksit ödemeleri,31 Ekim Cuma günü sona erecek.
Çubuk'ta 8 Katlı Binalar İçin İmar İzni Çıktı
Atatürk ve Barbaros Mahallelerine 8 katlı binalar için izin verilecek ve yüzölçümü 1500 metrekare olan arsalarda emsal değeri 0,20 artırılabilecek.
Artık abonelerden açma kapama parası alınmayacak
Tüketici Kanunu’nun nasıl uygulanacağına yönelik yönetmelik taslakları önemli ölçüde tamamlandı. Tüketiciden gecikme faizi dışında açma-kapama gibi adlarla herhangi bir bedel alınamayacak.
ANKARA ⇓
İmsak 06:30
Güneş 07:57
Öğle 13:07
İkindi 15:41
Akşam 18:04
Yatsı 19:26
Süper Lig
1.Lig
DÖVİZ KURLARI
USD 3.7360     EURO 4.6665     IMKB 118604     ALTIN 162,809    
-4°ANKARA
Çubuk'ta Yaşamaktan Memnunmusunuz?