MECLİS ÜYELERİNDEN BEYZANUR'A KÜÇÜK ALTIN

Antalya Belek’te yapılan Avrupa Minikler Açık Taekwondo şampiyonasında Avrupa ikincisi olan, Çubuklu sporcu Beyzanur’a başarısından dolayı çeşitli hediyelerle ödüllendiriliyor.

17 Şubat 2015 Salı 09:06 < SPOR
MHP’Lİ MECLİS ÜYELERİNDEN BEYZANUR’A KÜÇÜK ALTIN
Antalya Belek’ta yapılan Avrupa  Minikler Açık Taekwondo şampiyonasında Avrupa ikincisi olan Beyzanur’a başarısından dolayı tebrikler yağarken çeşitli  hediyelerle de ödüllendiriliyor.

Çubuk MHP’li Meclis üyeleri İhsan Mutlu ve Recep Öz Beyzanur’u Yücelhan spor kulübünde ziyaret ettiler. Başarısından dolayı tebrik edilen Beyzanur’a küçük altın hediye ederek başarılarının devamını  dilediler.

Recep Öz yaptığı konuşmada” Beyzanur’un daha bu yaşta böyle bir başarıya imza atması çocuklarımız için büyük bir örnek olmuştur.

Yetişen diğer çocuklarımız Beyzanur’un başarısı karşısında spora olan istekleri daha da artacaktır. İçinde bulunduğumuz şu zamanda birçok gencimiz kötü alışkanlıklara kapılmaktadır. Aileler her geçen gün vahim olaylar karşısında tedirgin oluyor. Gençlerimiz spora yöneldiği takdirde kötü alışkanlıklardan uzak kaldığı gibi Beyzanur gibi başarılara imza atacaktır.

Biz Çubuk halkı olarak gençlerimize sahip çıkmalıyız. Alınan bu tür başarılarla ilçemizin adını Avrupa’ya duyuracağız” dedi. İhsan Mutlu” Beyzanur’un başarısı bizi Çubuk halkı olarak çok mutlu etti. Diğer çocuklara örnek oldu. Kendisini bu başarısından dolayı kutlarken,devamını diliyorum. Biz de Çubuk halkı olarak belediyesiyle sivil toplum örgütleri ile gençlerimize sahip çıkmalıyız” dedi.

Kaynak: haberçubuk

1394 defa okundu.
YORUM EKLE
    YORUMLAR
ANKARA ⇓
İmsak 06:30
Güneş 07:57
Öğle 13:07
İkindi 15:41
Akşam 18:04
Yatsı 19:26
Süper Lig
1.Lig
DÖVİZ KURLARI
USD 3.7360     EURO 4.6665     IMKB 118604     ALTIN 162,809    
-4°ANKARA
Çubuk'ta Yaşamaktan Memnunmusunuz?