ÖZEL PUSULA ETÜT EĞİTİM MERKEZİ AÇILDI

Özel Pusula Etüt Eğitim Merkezi İlçemizde açıldı.

12 Nisan 2016 Salı 22:29 < EĞİTİM
ÇUBUK'TA BİR İLK...
KOÇLUK PROJESİ DESTEKLİ TEK ETÜT EĞİTİM MERKEZİ
PUSULA ETÜT EĞİTİM MERKEZİ
Ankara'nın Çubuk İlçesinde Faaliyete geçmiş bulunan PUSULA ETÜT EĞİTİM MERKEZİ ;MEB 'E bağlı bir kurumdur. EĞİTİM KOÇLUĞU PROJESİYLE, Çocukların Kaliteli Eğitim almaları ve başarılarını artırmaları için en ince ayrıntılarına kadar düşünülmüş, son derece nezih bir şekilde dizayn edilmiş olup, 24 Saat Güvenlik Kameraları tarafından gözetlenmektedir.

Kurumumuz da,10-15 KİŞİLİK SINIFLARDA grup eğitimleri alınabileceği gibi BİREBİR ÖZEL EĞİTİM İMKANI DA sunulmaktadır. Çocuklar kendi yaş ve sınıf seviyesine göre gruplandırılır, tercihe göre hafta içi ve hafta sonu gelebilirler.

ORTAOKUL (5.6.7.8. SINIFLAR) Öğrencilerimiz, alanında formasyonlu branş öğretmenleri gözetiminde ,İLKOKUL (1.2.3.4. SINIFLAR) Öğrencilerimiz deneyimli sınıf öğretmenlerimiz gözetiminde ve tüm öğrencilerimiz uzman öğrenci koçu takibinde eğitimlerini alırlar.

Çocuklarımız hafta içi okul ödevlerinin tamamını kendilerine atanan öğretmenlerimiz eşliğinde, eksiksiz yaparlar.

Bunun yanında, Eğitim koçumuzla düzenlenen,her bir çocuğun kendine özel olan programlar sayesinde, çocuklar verimli zaman kullanmayı,etkili öğrenmeyi ve sorumluluklarını üzerine almayı,ödevini zamanında ve eksiksiz yapmayı benimser,sonuçta; olumsuz tutumlar olumlu edinimlerle yer değiştirir.

ETÜT ÇALIŞMALARI'nın Öğrencilerimiz ORTAOKULLAR İÇİN TEOG ,HEM İLKOKUL HEM DE ORTAOKULLAR İÇİN MATEMATİK,FEN BİLGİSİ,TÜRKÇE,SOSYAL BİLGİLER,İNGİLİZCE,HIZLI OKUMA,HAFIZA TEKNİKLERİ,MENTAL ARİTMETİK,BEYİN TEMELLİ ÖĞRENME TEKNİKLERİ,TEST VE SINAV  TEKNİKLERİ ,ZİHİN HARİTALARI,ZEKA OYUNLARI gibi ALANLARDA Okul Başarısını artıracak ve verimli öğrenmenin tadına varacaktır.

Ayrıca Öğrencimiz ETKİNLİK SAATLERİMİZ  Adı altında Sosyal,Kültürel,Sanatsal ve Sporaktif Faaliyetlerden yeteneğine özel programlara katılacak ve bu sayede yeteneklerini geliştirerek, enerjisini doğru alanda kullanarak rahatlayacak,analitik düşünmeyi öğrenecek,sosyalleşecek ve özgüvenini artıracaktır.

SERVİS VE YEMEK HİZMETLERİMİZ  bulunmaktadır. Somestr Tatili için düzenli olarak KIŞ OKULU   ve Yaz döneminde YAZ OKULU Programları oluşturulmaktadır.

Tüm bu hedef ve sorumluluklara ulaşmak ve çalışmalarda ileri düzeyde başarı sağlamak için velilerle iş birliğinin ve karşılıklı dayanışmanın farkında olan Pusula Etüt Eğitim Merkezi sadece Öğrencilerde değil, Velilerde de farkındalık yaratacak özel projeler için,çalışmalarını sürdürmektedir.

Kaynak: Özel Pusula Etüt Eğitim Merkezi
4292 defa okundu.
Etiketlerözel çubuk pusula etüt eğitim merkezi açıldı
YORUM EKLE
    YORUMLAR
ANKARA ⇓
İmsak 06:30
Güneş 07:57
Öğle 13:07
İkindi 15:41
Akşam 18:04
Yatsı 19:26
Süper Lig
1.Lig
DÖVİZ KURLARI
USD 3.7360     EURO 4.6665     IMKB 118604     ALTIN 162,809    
-4°ANKARA
Çubuk'ta Yaşamaktan Memnunmusunuz?