WHATSAPP İSTİHBARAT HATTIMIZ YAYINDA

Kurulduğu günden beri her zaman siz okurlarının görüş ve önerilerine önem veren çubukpost haber yeni bir uygulamayı başlattı.

31 Ağustos 2015 Pazartesi 13:27 < TEKNO
İlk yayın hayatına başladığı 2006 yılından beri sizlerin görüş ve önerilerine önem veren Çubuk post Haber artık çok daha yakınınızda.

Çubuk İlçemizin en büyük bölgesel haber sitesi ünvanını siz değerli okuyucularının desteği ve sizlerden aldığı güçle uzun süredir elinde bulunduran Çubuk Post Haber sizlerin gönderdiği haberlere bundan sonra daha da önem verilecek.
Sadece Çubuk değil, Bölgesel olmak üzere Yurdun ve Dünyanın dört bir tarafından göndereceğiniz haber, fotoğraf, videoları artık bizlere ulaştırmanız çok daha kolay olacak.

Her gün baş döndürücü hızla gelişen teknoloji , sosyal paylaşımlara olan ilgiyi hızla arttırıp doruk noktasına getirdiği günümüzde bizde siz okurlarımızın haber ekibimizden gönüllü bir birey gibi, içlerinde gizli kalmış olan gazetecilik duygularını tatmin etmelerine yardımcı olmaya çalışacağız.

Evet,  ilginiz çeken olaylar, dünyanın neresinde olursanız olun haber değeri taşıdığına inandığınız gelişmeleri, resim ya da videolarını çekerek bize rahatça gönderebileceksiniz. Gönderdiğiniz resim ve videolara olayın anlatımını da elinizden geldiğince, kısa açıklamalar doğrultusunda bildirirseniz, gönderiniz haber61.net sayfalarında yerini alacaktır.
Haber merkezimiz tarafından doğruluğu araştırılacak gönderilerde, doğruluk payı yüksek gönderilerde bulunan siz değerli okuyucularımızın istedikleri taktirde gönderdiği haberlerin altında kendi imzaları dahi yer alabilecektir.

WhatsApp’ı Kullanan her okurumuz artık ekibimizde:
Akıllı cep telefonlarının yoğun kullanıldığı günümüzde WhatsApp’ı kullanan tüm okurlarımız artık Çubuk Post Haber  muhabiri gibi haber servis edebilecekler.

0 543 955 71 55  nolu telefon numarasına WhatsApp ile göndereceğiniz haber, foto ve videolar Çubuk Post Haber sayfalarında yer almaya başlayacak.

Bu uygulamayı neden başlattık
Bu uygulamayı başlatma nedenimiz bizlerinde size yakın olmak istediğimizden kaynaklandı.
Sizler yıllardan beri bizlere çok yakınsınız. Bizi her gün defalarca takip ediyor, hep bizimle oluyorsunuz. Bizlerde sizlere daha yakın olmak için böyle bir uygulama başlatmaya karar verdik.

Siz yıllarca bize güvendiniz, ilkleri doğru ve tarafsız olarak bizden duydunuz. Biz istedik ki; bizlerde sizlere yakın olalım, ilkleri diğer okuyucularımız bizlerin aracılığı ile sizden duysun.

Göstereceğiniz ilgi ve alakaya şimdiden teşekkür eder, 05439557155 nolu telefon numaramıza gönderilerinizi heyecanla bekleriz.

Saygı ve sevgilerle

Kaynak: Çubuk Post Haber
1917 defa okundu.
Etiketlerçubuk post haber whatsapp istihbarat hattı çubukpost
YORUM EKLE
    YORUMLAR
ANKARA ⇓
İmsak 06:30
Güneş 07:57
Öğle 13:07
İkindi 15:41
Akşam 18:04
Yatsı 19:26
Süper Lig
1.Lig
DÖVİZ KURLARI
USD 3.7360     EURO 4.6665     IMKB 118604     ALTIN 162,809    
-4°ANKARA
Çubuk'ta Yaşamaktan Memnunmusunuz?